Menu Zavřeno

Léto s Hrci Prci

Léto s Hrci Prci

Tento projekt vznikl na základě mé „neschopnosti“. Neschopnosti naplňovat své potřeby, protože jsem maminkou  tří svišťů, z nichž jeden je ještě velký jako skřítek. S takovou smečkou se těžko plní představy o práci a o uspokojování zákazníků, kteří netrpělivě čekají, až zase začnu něco pořádně tvořit. Mnozí z Vás mě znají, alespoň virtuálně, a víte, že jeden z mých životních pohonů jsou boty. Lépe řečeno, jejich výroba.

Tuším, že je mnoho žen, které mají děti a nemají čas na sebe, na své záliby nebo jen na to, co je trochu zajímá. Proto se urodil tento nápad, který uspokojí kreativní ženy i jejich všudypřítomné děti.

Pojďme si společně užít pár dní v Orlických horách!

Skloubila jsem pár myšlenek dohromady a vyšel z toho takový příjemný pobytový a edukativní záměr pro ženy s dětmi. Naplňme své kreativní potřeby, odpočiňme si, zabavme děti, ušijme boty…

Nechte se pozvat do Orlických hor!

V Orlických horách je jedno kouzelné místo s dokonalou energií a pozitivním nábojem stvořené pro relaxaci, výletování, hru, dobrodružství, učení se… je toho zkrátka mnoho, co toto místo nabízí.

Co všechno zde můžete zažít:

 • Minimalistický způsob života
 • Celodenní pobyt venku i s dětmi
 • Výletování
 • Relaxace
 • Babské švitoření
 • Tvoření a vzdělávání se
 • Klid
 • a mnoho dalšího…

Musím zdůraznit, že pobyt je určen hlavně pro ženy dobrodružné, kreativní, minimalistické, veselé i pokorné. Pokud vás již zlomily vlastní děti a máte pocit, že tyto charakteristiky jsou vám vzdálené, nevadí! Zahojíme zlomeniny a narovnáme společně naše sebevědomí, ženské síly a zatočíme s negacemi.

Jeden pobyt by měl být pro 3 dospělé a jejich děti. Myslím, že je to ideální počet pro individuální práci i další činnosti. Pokud se domluví pár kámošek  a počet lehce přešvihnete, můžeme se o tom pobavit J

Vidím, že opomíjím stále muže. Nuže, muž sem jistě může 🙂

Pojďme se podívat na konkrétnější specifikaci celé hurá akce!

 1. JAK TO U NÁS VYPADÁ

Místo, kde se bude všechno udávat, se nachází v horské proláklině, kde vám lišky budou dávat dobrou noc. Roubená chaloupka zdobící jeden vršek uspokojí vaše nejnutnější potřeby. Venkovní kuchyňka, suchý záchod, voda. Prostranství kolem chaloupky je široké a plně využitelné hlavně vašimi dětmi. Maličký lesík, louka, rybník, kůlna plná dětských hraček, trampolína, slackline, houpačka, petang, badminton a dalších mnoho her, ale hlavně dostatek kamínků, klacíků a zeminy pro dětská tvoření a hry. Celý objekt je hlídán živým alarmem slyšícím na jméno Dart a Meggi. Rozina a Fialka neštěkají, ale chytají myšky.

 1. NOCLEH

Variant je mnoho. Základem je spacák, karimatka, polštářek a plyšák, bez kterého neusnete vy nebo vaše děti.

K dispozici bude… jak bych to co nejlépe vysvětlila… pokud by to měly objasnit moje děti, mluvily by o půdním apartmánu s parádním výhledem. Děti jistě přiláká noční dobrodružství takového apartmánu. Pokud bych k tomu měla říci něco i já, budete nocovat v něčem, co má podlahu a střechu. Nečekejte hotel s 5 hvězdičkami, ale ponořte se do těch dětských představ a jejich očima zhodnotíte, že přespání bude parádní.

Komu nebude vyhovovat naše přízemní půda, může širákovat kdekoliv, kde zrovna padne. Pro vysvětlení, my už několik let s dětmi trávíme noci venku pod širákem nebo pod plachtou. Naše nová přízemní půda bude pro nás zase jiným a novým dobrodružstvím. Je jistě možné vzít si vlastní stan, karavan, obytný pojízdný dům, či jiný palác.

 1. STRAVOVÁNÍ

Stravování bych řešila předem domluvou. Každý den se společně podělíme o uvaření snídaně, oběda i večeře. Obchod je 2 km daleko, čerstvé mléko a vajíčka 1 km daleko. Je samozřejmě možné navštívit restauraci ve městě apod. K dispozici je i ohniště a gril. Takže kytary a podobné doprovodné nástroje k opékání či grilování jsou vítány. Strava není v ceně.

 1. CESTOVÁNÍ A VÝLETY

Orlické hory jsou bohaté na zážitky, své si zde najdou turisté, sportovci, milovníci kultury, a přírody… Jednoduše, nudu tu jistě nezažijete.  Pokud si naplánujete výlet, jistě to bude pro vás obohacující. Pokud se domluvíme všichni, můžu vás tu trochu provést. Cestování i výlety si hradí každý sám.

 1. BOTY

Naším společným zájmem by mohlo být i tvoření obuvi. K dispozici máte moji maličkost a veškeré vybavení, které já sama užívám pro jejich tvorbu. Mohu poskytnout literaturu, kterou si můžete při poobědní siestě předčítat, stroje, materiály atd. Můžeme dlouze teoretizovat a debatovat o vašich otázkách, či se prakticky pustit do výroby bot. Vše záleží na vás. Tato nabídka je zpoplatněna* (viz. ceník).

 1. DĚTI

Děti jsou vítanými společníky tohoto klání. Věřím, že prostor pro jejich naplnění a vybití je tu velký. Pokud si myslíte, že byste využili chůvu, je to možné. Mohu poskytnout i slečnu na hlídání a zabavení vašich dětí. Chůvu si hradíte sami po domluvě. Každý si za své děti odpovídá sám.

 1. RELAXACE

Pokud se vám bude zdát, že jste málo unaveni prací s botami nebo hrou s dětmi, dávám vám k dispozici absolutní vybití na mé zahraděJ Můžete plet, plet a plet. Náramně to čistí hlavu. Pokud přijedou i nějací muži, můžu doporučit sekání trávy, štípání dříví, zednické práce atd. Nebojte se, že byste si u nás nevybili vaši nashromážděnou energii, popř. stres, napětí a jiné neduhy J

      ZÁVĚREM

Jak už jste jistě pochopili, tento pobyt není o hmotné dokonalosti, přepychovým vybavením a nadstandardním programem. Budu ráda, když se sejdou povahy veselé, skromné, duševně bohaté a prahnoucí po dobrodružství v přírodě s dětmi a BOTAMI J

Vše je naprosto volné a je jen na nás, jaký program si zvolíme. Někdo pojede na výlet, jiný bude tvořit boty nebo se bavit s dětmi. Záměrem je odpočinout si, odreagovat se, naladit se, prostě cokoliv pozitivního, po čem vaše tělo či duše prahne. Záměrem může být i to, dostat se z města do přírody nebo vyplnění časového prostoru, kdy máte v péči děti a babičky zrovna nefungují J

Ovšem, není samozřejmostí brát děti s sebou. V takovém případě se budu snažit zkompletovat účastníky bezdětné s bezdětnými a obráceně.

Pokud jste dočetli až sem, soudím, že jste zaujatí a chcete vědět víc.

TERMÍNY

 • stanovím dle počtu přihlášených (červen – září)
 • pobyt na 3 dny, po domluvě je možné pobyt prodloužit

CENA

 • 2000 Kč/den za dospělou osobu*
 • Děti zdarma
 • Parkování zdarma
 • Nocleh zdarma
 • Chůva – po předchozí domluvě

PŘIHLÁŠKA

 • Závaznou přihlášku odešlete e-mailem na info@325468.w68.wedos.ws
 • Přihlášku najdete zde: http://325468.w68.wedos.ws/produkt/objednavka/
 • Je možné zakoupit i dárkový poukaz zde: http://325468.w68.wedos.ws/produkt/darkovy-poukaz-2/

DOTAZY

Vaše dotazy směřujte na:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *